chladici zarizeni na pivo

 1. Jaký je rozdíl mezi cenovými variantami pivní jeskyně? 

  Obě varianty chladí úplně stejně a vejde se do nich i stejně piv. Liší se jen komfortem ovládání - buď vytahujete držák z jeskyně sami, nebo vám ho zvedne hydraulický píst.

  Pokud si kupujete jeskyni pro sebe, stačí vám standardní verze. Pokud chcete před kamarády frajeřit jak pivo samo vyjíždí ze země, případně posílat pro pivo manželku či děti, bude lepší volbou varianta s pístem.

 2. Lze ze základní varianty pivní jeskyně později udělat variantu s výtahem?
  Bohužel základní variantu jeskyně nelze dodatečně předělat na variantu s výtahem.

 3. Jaká je kapacita pivní jeskyně?

  Do jesnyně určené pouze na lahváče nacpete15 kousků. Takže až 7,5 l piva.
  A do jeskyně na lahváče i plechovky se vejde 12 plechovek, nebo 15 lahváčů. Na držáku piv jsou 3 patra, takže můžete mít např. v jednom patře jen lahváče, ve druhém jen plechovky a ve třetím zase jen lahváče. V rámci jednoho patra, ale už kombinovat lahváče a plechovky nelze. 

 4. Jaká bude maximální teplota v pivní jeskyni, když je venku 30°C.

  To nikdo neví. Jisté je, že pivo z jeskyně bude určitě výrazně chladnější než pivo ležící kdekoliv jinde. Na teplotu piva nemá až takový vliv teplota vzduchu, ale teplota zeminy. Takže třeba v červnu bude v jeskyni nižší teplota než v srpnu, kdy už je od sluníčka zemina více prohřátá. Výhodou je, když na jeskyni a její okolí sluníčko moc nesvítí.  

 5. Jak dobře je utěsněné víko?
  Víko je velmi dobře utěsněné (skoro vzduchotěsně). Je v něm proto dokonce zabudován přetlakový ventil, aby bylo možné jeskyni otevřít když se v ní sníží teplota a vytvoří se tak podtlak. Koukněte na  detail provedení víka.

 6. Jak dlouho se v parném létě uchová pivo chladné?

  Viz bod 4.

 7. Proč je cena tak vysoká, když výrobní náklady jsou jejím zlomkem?

  Cena odpovídá skutečným nákladům na výrobu, distribuci, skladování, marketing a nějaký přiměřený zisk pro nás (na Ferrari si tím určitě nevyděláváme) a samozřejmě podstatnou část ceny tvoří DPH.

  Vzhledem k tomu, že průměrný „normální“ občan (po odečtení kojenců, školou povinných dětí a abstinentů) utratí ročně za alkohol skoro 13 000 Kč, tak nám cena jeskyně nepřijde zase až tak dramatická.  

  Výpočet útraty za alkohol na 1 občana:

  Průměrný občan 590 Kč/měsíc na alkohol

  7 mil. lidí ve věku 15 až 65 let

  15 % abstinentů

  Zbývá 5,9 mil. pijících

  Celkem utratí 74 miliard / ročně

  12 900 Kč na jednoho / ročně

 8. Jaké jsou přesné rozměry pivní jeskyně?
  Průměr víka je 22,001 cm a hloubka je 96,492 cm (měřeno nekalibrovaným dřevěným metrem po konzumaci části obsahu jeskyně).

 9. Jaká je doba dodání pivní jeskyně?
  Standardní doba dodání je 24 hodin od přijetí objednávky.

 10. Je možné jeskyni dopravit až na Slovensko a za kolik (doprava + pořizovací cena)?

  Až na Slovensko to není tak daleko, abychom tam nedokázali jeskyni dopravit. Je to ale bohužel přes hranice a tak vám vyúčtujeme za dopravu do ciziny 25 Eur. 


Máte další dotazy KONTAKTUJTE NÁS nebo nám rovnou NAPIŠTE!